ثبت و درج آگهی و خرید بک لینک فالو دایمی و رایگان ارزان اینترنتی

 

در این قسمت از وب سایت شما می توانید مشخصات آگهی خود را ثبت کنید ، توجه داشته باشید ایمیل شما به عنوان نام کاربری در نظر گرفته خواهد شد و پس از ثبت لینک خود در وب سایت ، مشخصات اکانت به ایمیل ارسال شده و وب سایت به صورت خودکار وارد اکانت شخصی شما خواهد شد . 

در صورتیکه شما آگهی شما دارای وب سایت است ، می توانید جهت ارتقاع نتیجه جستجو در گوگل ، لینک خود را به صورت فالو ثبت کنید و یک عنوان مرتبط برای آن قرار دهید تا موتورهای جستجو توجه بیشتی نسبت به آن داشته باشند . 

   بک لینک

بک لینک یکی از پرکاربردترین روش هایی است که در بهینه‌سازی سایت در موتور جستجو (SEO) به کار می‌رود. توسط وب سایت لینک بازی شما می توانید لینک های دائمی در سایت ثبت کنید و نگران از بین رفتن لینک نباشید . در این وب سایت شما بک‌لینک‌ها خود را ثبت کرده و پس از تایید برای همیشه در سایت خواهد ماند .

 

نکات مهم جهت ثبت آگهی رایگان و بک لینک دائمی: 

  • ثبت آگهی ،  بک لینک دایمی  امکان پذیر می باشد ،

  • برای تاثیر لینک حتما گزینه درج لینک سایت را انتخاب کنید  

  • پرداختی ها همه از طریق سامانه بانک ملت ، به نام کامپیوتر کاران وب پرداخت خواهدشد .


تصاویر خود را انتخاب کنید، یا به اینجا بکشید
برای اینکه موتورهای جستجو به سایت شما اهمیت بیشتر دهد ، بک لینک های فالو با توریتی خوب می تواند تاثیر بسیار خوبی روی وب سایت شما داشته باشد .برای لینک خود عنوان قراردهید ، عنوان شما باید همان کلمه ای باشد که می خواهید در جستجو های گوگل نمایش داده شود .

©کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سایت لینک بازی می باشد